Na této stránce jsou použity soubory cookies. Prosím seznamte se s naším Prohlášením k ochraně osobních údajů a souborům cookie. Užitím naší webové stránky vyjadřujete s tímto Prohlášením svůj souhlas.

Kazetové dveře

Kalkulačka

 

Výroba dřevěných dveří nebyla nikdy poctivější.

Kazetové dveře - frézování

U výroby kazetových dřevěných dveří zůstává velký díl práce na mistru truhláři a jeho šikovných rukách, znalostech a zkušenostech. Žádný stroj totiž nenahradí citlivé ruce člověka při zabrušování detailů či opravě drobných nedokonalostí přírodního materiálu.

Díky jedinečné kresbe dřeva jsou každé dveře originálem a žádné dva díly kazetových dveří nejsou vizuálně stejné, nejspíš proto se těší takové oblibě.

Při výrobě mužem kombinovat jednotlivé rozložení dřevěných kazet a skleněných výplní ve dveřním rámu, tak vznikají umělecké a úžasné mozaiky vzorů. Tím docílíme, aby vznikaly pod našimi rukami estetické a vkusné dřevěné kazetové dveře.

Kazetové dveře - lakování

Pro zákazníky s konkrétními a individuálními požadavky jsme připraveni splnit jejich představy o různých barevných kombinacích. Většinou tak, aby jim odstíny ladily s designem interiéru. Stále více se k nám proto vracejí lidé, kteří přicházejí se svými sny.

Samozřejmostí u výroby kazetových dveří je výroba dřevěné obložkové zárubně. Zárubeň se frézuje do tvaru shodným s dveřmi.

Zavoláme obratem zpět

Přečtěte si, jak nakládá tento web s osobními údaji